Novinky

Placky

31. května 2015 v 20:25
Nově si můžete pořídit nejen naše CD Jako dort! z roku 2012, ale taky zbrusu nové placky. Černobílé, bíločerné, malé, velké, s popisem i bez. Tak neváhejte, čekají jen na vás! :)

Pozdrav ze studia

20. prosince 2014 v 11:13
Nahráváme! Proto se těšte:) Než však bude vše hotovo, posíláme vám malý pozdrav ze studia - takto jsme vyřešili chybějící bicí :)

Zrušené Bernartice

28. dubna 2014 v 15:34
Nazdar, děcka!

Bohužel vám musíme oznámit, že sobotní koncert v Bernarticích v music baru Wokno byl z technických důvodů zrušen. Snad se časem naplánuje koncert náhradní a vy se na nás mezitím můžete těšit 23.5. v Divadle Pod čarou na přehlídce kapel DDM Písek a hned den následující 24.5. v Kolodějích nad Lužnicí. Aktuální informace najdete v sekci koncerty, kde jsou všechny změny zaznamenávány.
Zatím se mějte famfárově a Lovu zdar!

vaše Třetí sloka :)

Nezahálíme a experimentujeme

14. dubna 2014 v 17:22 | Anie
Už se nám nezadržitelně blíží koncert 3. května v Bernarticích a po něm následující vlna dalších tří květnových koncertů. Vy jste samozřejmě srdečně zváni.
A aby se neřeklo, že nás krutě postihl loňský odchod bubeníka, začali jsme s experimentováním. Proto nás již brzy budete moci vidět na podiu hned s dvěma klavíry a upravenou aranží několika písniček.
Teď nás čeká ještě spousta cvičení a sehrávání, ale určitě to bude stát za to.
Po té několikaměsíční pauze se na vás moc těšíme a doufáme, že se na nás budete chodit dívat v hojném počtu :)
Mějte se famfárově a Lovu zdar!

Vaše Třetí sloka

Hledáme rytmickou sekci!

14. ledna 2014 v 22:25 | Pepa
Vážení přátelé,

Třetí sloka stále hledá svou perkusní část, jednu šestinu kapely, která nás ucelí.
A nemusí to být jen kompletní bicí. Ať už sami umíte, nebo jen znáte někoho, kdo zná někoho, kdo hraje na cajon, bonga, konga, tamburínu, činel, pochodobý buben, bodhrán, ozvučná dřívka, tympány nebo kdo plácá do holých ženských (ok, možná i mužských) zadečků, kdo by byl schopen a ochoten se spřáhnout s naší bandou lovců, ozvěte se sem, někomu z kapely nebo třeba na "tretisloka(uzenáč)centrum.cz"

Buďte i nadále Jako dort! a SDÍLEJTE TO DÁL!!!!!

Hledáme bubeníka jako dort!

14. října 2013 v 23:13
V nedávné době opustil náš kolektiv bubeník Kuba, což je samozřejmě k vzteku, jelikož bicí tomu chybí.
Proto sháníme bubeníka nového.

Umíš do toho bouchnout? Jsi z Písecka a okolí (v Písku zkoušíme)? Znáš někoho, kdo do toho umí bouchnout? Znáš někoho, kdo zná někoho, kdo do toho umí bouchnout? Neváhejte se ozvat na našem facebooku nebo na mail tretisloka@centrum.cz

A pokud o nás slyšíš poprvé, tady malá ukázka z alba Jako dort!, kterou jsme loni natočili.


Sdílejte a šiřte tuto zprávu, protože na bubeníka jako dort budeme netrpělivě čekat.

Lovu zdar, přátelé!

SEN JE VENKU!

16. listopadu 2012 v 17:38
Nahrávka a studiový videoklip skladby Sen je venku!

Máte naprosto jedinečnou šanci poslechnout si ukázku z chystaného CD, které vyjde v prosinci, a to pouze za příspěvek na výrobu CD Jako dort! u našeho projektu na MUSIC CLUSTERU.

Nikde jinde tento klip totiž neseženete, je to vaše exkluzivní možnost!

Rovněž si můžete vybrat z dalších odměn za různou výši příspěvků, určitě je o co stát: Od podepsané fotky, předplatného CD až po koncert v obýváku nebo třeba sponzoring. Každý příspěvek nám pomůže a budeme Vám za něj moc vděčni:)

Tak nezapomeňte

Třetí sloka peče dort a Vy máte šanci se na tom podílet!

11. listopadu 2012 v 23:46
Pečeme dort v podobě připravovaného CD Jako dort!, jehož křest proběhne 22.12.2012 v Divadle Pod čarou v Písku.
Vy ale můžete toto cd získat JEŠTĚ PŘED křtem, a to v průběhu prosince, ještě horké z výroby, což se jen tak někomu hned tak nepoštěstí:) Jak to máte udělat? Stačí se podívat na web


a podpořit náš projekt. Kromě předplacení cédéčka si můžete vybrat i spoustu dalších dárků, které za své štědré přispění obdržíte.
Rozhodně sdílejte dále i svým známým! Kdo by nestál o pohodový dárek přímo na Vánoce...:)

Podpořte náš projekt na MUSIC CLUSTERU...

5. listopadu 2012 v 23:47
Nevíte, co je MUSIC CLUSTER? Na webu www.musiccluster.cz se dozvíte vše potřebné.

Máte zde možnost vždy za určitou odměnu různými částkami finančně popořit náš projekt CD Jako dort!, ve kterém se pokoušíme sehnat finance na výrobu připravovaného cd. To by mělo vyjít na konci prosince a aby se vše úspěšně podařilo, potřebujeme Vaši štědrou pomoc, a to právě prostřednictvím music clusteru.
Děkujeme všem, kteří již přispěli nebo se přispět chystají. Jste to totiž právě Vy, kdo má v rukou osud výroby našeho CD :)
Vděčni budeme i za sdílení našeho projektu dál.
Takže nezapomeňte
www.musiccluster.cz a Třetí sloka!:)


Případné výpadky či omezenou funkčnost stránek, prosím, omluvte a buďte trpěliví, celý projekt Music Clusteru je v začátcích.

Třetí sloka v Jihočeské televizi

8. října 2012 v 22:05
Ahoj vespolek:)

Abyste neříkali, že vás zanedbáváme, dovolujeme si oznámit, že kromě druhého úspěšného nahrávacího dne jsme se objevili i v Jihočeské televizi, a to v reportáži o projektu 4F fotofestivalu. Tato reportáž byla pořízena v Protivíně a můžete se v ní dozvědět spoustu zajímavostí o celém nápadu venkovních výstav fotografií, které od začátku podporujeme hudebním doprovodem:)

Po patnácté minutě videa začíná rozhovor s Vladimírem Homolou o projektu a po 22. minutě začíná sestřih z pátečního Protivína, kde jsme vystoupili...:)

Tramtadadáááá....nahráváme

29. září 2012 v 13:35
Vážení fandové, milí kamarádi, drazí příbuzní a vzácní náhodní kolemjdoucí, Třetí sloka si vám dovoluje oznámit, že 27.9. strávila první den v nahrávacím studiu a její činnost tam byla velice plodná.
Výsledek je zatím pouze matný, ačkoliv naše představa o něm den ode dne nabírá jasnější tvar. Každopádně se máte na co těšit a půjde-li vše tak, jak doposud, budeme pro vás mít krásný vánoční dárek...

Rádio Orlík

19. září 2012 v 15:36 | Anie
Již dnes po šesté hodině večerní o nás bude první zmínka na rádiu Orlík v souvislosti s fotografickou skupinou Specta o.s. a možná zazní i naše písnička. Zmiňováni budeme i následně v souvislosti s nadcházejícími akcemi. Proto neváhejte a nalaďte si rádio Orlík.

Na frekvenci 94,5 FM pro Sezimovo Ústí, Tábor, Písecko a okolí Orlické vodní nádrže, na 99,4 FM Písek-Hradiště, na 101,1 FMStrakonice a Milevsko, na 95,5 FM Češnovice a na 96,8 FM České Budějovice.
Poslouchat můžete i online na stránkách www.radioorlik.cz

Otevření pergoly v Divadle Pod čarou

5. května 2012 v 18:08
Děkujeme těm, kteří nás včera přišli podpořit na narozeninový koncert do Divadelky, doufáme, že se Vám večer líbil:)

Zároveň Vás zveme na otevření letní terasy pod pergolou v Divadle Pod čarou již příští sobotu 12.5.2012. Tentokrát budete nejspíš svědky performance s kytarou místo kláves:) Vstupné bude dobrovolné a startujeme v 19:00. Těšíme se na Vás!!!:)

Narozeninový koncert

29. dubna 2012 v 23:30
Přátelé, páteční narozeninový koncert se nám nezadržitelně blíží a my doufáme, že se těšíte tolik jako my. Zazní i písně z tolikrát zmiňované soutěže "Udělej sloku!" a pár novinek, které jste možná ještě neměli tu šanci slyšet naživo. Jako hosté vystoupí strakoničtí Corsaires.
Proto doražte 4.5.2012 do Divadelní kavárny v Písku od 20:00 za pouhých 60 Kč. Budeme se na Vás těšit:)

Lovu zdar!!!

a tady máte plakát na akci
(a tady odkaz na fb událost)

Soutěž "UDĚLEJ SLOKU!"

17. března 2012 v 15:20
Blíží se nám druhé narozeniny Třetí sloky. V rámci této příležitosti jsme si pro vás nachystali speciální soutěž, kde se i Vy můžete aktivně podílet na chodu Sloky. Navrhněte jakoukoli píseň (ideálně s odkazem na youtube, pro případ, že bychom o ní v životě neslyšeli, a samozřejmě s vaším celým jménem), kterou bychom podle Vás měli předvíst na dubnovém narozeninovém koncertu. Z navrhovatelů vítězné skladby (pro případ, že by se Vás několik nezávisle na sobě shodlo,) bude vylosován výherce, který obdrží i nějaké věcné překvapení. A proto neváhejte, navrhujte a doražte na náš narozeninový koncert--> sledujte speciální události, plakáty, články apod. 
 

Reklama